Bir çok evin son derece büyük ihtiyacı olan çamaşır makineleri için tamir servisimiz hizmetinizdedir. Çamaşır Makinesi Tamiri birimimiz ufak çapta ve büyük ciddi arıza sorunlarının tümünde yerinde servis ayrıcalığı ile sizlere destek sağlamaktadır. Evinizde bir kaç gün yokluğu büyük sıkıntı yaratan çamaşır makinesi için mümkün olan en kısa sürede donanımlı serim aracımız ve uzman teknisyenlerimizle adresinize geliyor sorunu, problemi yerinde çözüyoruz. Çamaşır Makinesi Servisi hizmetlerimiz İstanbul tüm ilçe ve semtlerinde sizlere sunulmaktadır.

Çamaşır Makinesi Tamiri

Hangi Markalarda Çamaşır Makinesi Tamiri Yapmaktasınız?

Bilindiği üzere ülkemizde Beyaz eşya ve Çamaşır Makinelerinde belli başlı markalar en çok tercih edilen ürünleridir. Arçelik Çamaşır Makinesi, Vestel Çamaşır Makinesi, Bosch Çamaşır makinesi, Siemens Çamaşır Makinesi ve Beko gibi bilindik ve en çok tercih edilen markalar gibi bunlar dışında kalan onlarca farklı markada tüketici tarafından tercih edilmektedir. Ancak gitmiş olduğumuz Çamaşır Makinesi Tamiri işlerinde genelde benzer sorunlar ve arıza tipleri karşılaşmaktayız. Çalışma prensibi ve mantısı genelde birbirine yakın olan bu ürünlerde yinede firmamız personelleri arasında markaların ürün teknolojinde eğitimli teknisyenler ile sizlere hizmet vermekteyiz.

Çamaşır Makinesi Tamiri

İstanbul da Aynı Gün Çamaşır Makinesi tamiri

Tamir ve Onarım işleri için günümüzde bir çok profesyonel Çamaşır Makinesi Servisi yerinde bu hizmetleri verebilmektedir. Sitemiz cemasirmakinesiservisim.com üzerinden başvurduğunuz tüm tamir, bakım, onarım işlerinde makinenizi servis merkezine götürmeden bulunduğu yerden uzmanımız tarafından uygulamaya tabi tutulmaktadır. Bu sayede makine sahipleri günlerce servisten makinanın gelmesini beklemeden bir kaç dakika içerisinde makinasını tekrar kullanmış olur. Ancak İstanbuldaki her Çamaşır Makinesi Tamiri servisi bu hizmeti verebilecek alt yapıya sahip degildir.

Çamaşır Makinesi Tamir

Çamaşır Makinelerinde Tamir Gerektiren Durumlar nelerdir?

  • Çamaşır Makinası Kazan Sorunları : Çamaşır makinalarında kazan sorunları genelde ciddi bir sorun olarak görülmektedir. Kolay kolay zarar görmeyecek bir alan olsa da zaman içersinde yıpranan makinalarda kazan delinmesi, kazan düşmesi gibi arızlar oluşabilmektedir. Kendi başınıza bireysel çözüm bulmanız kolay olmayacaktır ve Çamaşır Makinesi Tamiri Servisi için uzman desteği almanız gerekmektedir.
  • Çamaşır Makinesi Su Akıtma Arızları : Çamaşır Makinesi Tamiri için genelde en çok kişinin başvurduğu durumlardan biridir. Makinanın alt kısmından yada kapak kısmında su akıtma sorunu ile karşı karşıya iseniz bunun bir çok farklı nedeni olabilir. Makinadan kaynaklı olanabileceği gibi tesisat giderlerinden kaynaklı bir sorunda olabilir. Tahliye hortumlarında oluşan çatlaklar sızmalara neden olabilir. Yine tahliye hortumunun yerinden çıkması conta sorunlarıda sizin bu arızayı yaşamanıza neden olabilir.
  • Çamaşır Makinesi Ana Kart Arızları : Yine ciddi düzeyde diyebileceğimiz bir arıza tipidir. Eğer makinanızın ana kartında arıza oluşmuşsa tamiri öncelikle düşünülmeli şayet tamiri mümkün olmayan durumlarda sıkça rastlanmaktadır. Genelde makine sahiplerinin servis maliyetinin yüksek olması yada yenisi ile değişiminde fiyatının bir çok parçaya göre yüksek oluşu nedeni ile çok fazla karşılaşmak istemediği bir arıza sorunudur.
  • Diğer Çamaşır Makinesi Tamiri gerektiren arızlar : Yukarıda bahsettiğimiz Çamaşır Makinası Tamiri gerektiren durumlar dışında irili ufaklı bir çok farklı sorunda karşınıza çıkabilir. Deterjan bölmesi sorunları, elektrik akım sorunları, sesli görültülü çalışma problemleri, Yıkama motoru, pompa sorunları gibi bir çok farklı durumda tamire ihtiyacınız olabilir.