Her Marka Çamaşır Makina Servisi

İstanbul geneli her marka çamaşır makinası servis, bakım ve onarım işlemi en uygun fiyatlarla verilmektedir.

Her marka çamaşır makina servisi

Çamaşır makineleri özellikle ev hanımların eli kolu olan aletlerdir. Her Marka Çamaşır Makina Servisi istediğiniz her an en kısa sürde hizmet veriyor olucaktır çünkü bu makinaların bozulması durumun  işin içinden çıkamama durumları söz konusu olabilir. Çamaşır makinenizde olası bir arıza durumunda veya bakım ihtiyacında maliyeti etkileyen bazı faktörler vardır. Eğer çamaşır makineniz arızalandıysa ve teknik servise başvurduysanız, arızanın tipi maliyeti etkileyen en önemli faktör olacaktır. Makinenizin arızasının yanında makinenin markası da maliyeti etkileyen bir faktördür.  Arçelik Çamaşır Makinası Servisi ve birçok farklı marka olup, her markanın arıza giderme veya bakım için talep ettiği fiyat farklılık göstermektedir.

Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Sahip olduğunuz çamaşır makinesi markasının yetkili servisini çağırdığınızda, arıza tespit için teknik servis sizden servis ücreti alacaktır. Bu servis ücretleri her markada hemen hemen aynı orandadır. Teknik servis, çamaşır makinenizin arızasını tespit ettikten sonra size bir fiyat sunacaktır. Bu fiyat, arızanın derecesine göre değişiklik gösterecektir. Özellikle motor, ana kart gibi ciddi arızalarda ödeyeceğiniz miktar daha fazla olacaktır. Siz değerli müşterilerimize bu gibi sorunlarla yaşılaşmanız adına sorun ve her bütçeye uygun servis imkanı sunmaktayız.

Aynı Gün Yerinde Servis İmkanı

Çamaşır makinasının bozulması çok endişe edici olsada bu sorunu minimum zamana indirip daha fazla sıkıntı yaşamamanız adına yerinde tamir ve bakım hizmeti sunup kısa sürede çalışır hale getirip size teslim etmekteyiz. Gerek görüldüğü takdirde Servis formu karşılığında atölyemize alınmaktadır. Parça bulunamadı, tamir olmuyor gibi geçiştirme bahaneler servisimizde bulunmamaktadır. Geniş yedek parça stoğumuz ile tüm beyaz eşya markalarına geniş kapsamlı servis hizmeti vermekteyiz Yapılan işçilik ve değiştirilen parçalar tarafımızdan 1 yıl garantilidir. Çamaşır makina servisi  olarak İstanbul avrupa ve anadolu yakasının tüm ilçelerine aynı servis ücretini almaktayız. Böylelikle yakınınızda veya uzağınızda olmamız ekstra ücretlerle sonuçlanmaz. İşçilik ve parça ücretleri uygun ve kalitelidir. Servisimizde şişirilmiş ücretlerle karşılaşmazsınız.

Bizimle çalışan ustaları titizlikle seçeriz, sadece işçiliği değil terbiyesi ve davranışı da önemlidir. müşterinin madur olmaması bizim için çok önemlidir. Eğitimsiz, savurgan ve sorumsuz kişilerle çalışmaktan daima kaçınırız. Güven ve kalite bizim için önemlidir bu yüzden hizmetlerimizde titizlikle çalışmaktayız. Çamaşır makinesi tamiri, bakımı, montajı ve yedek parça değişim işlerinizde İstanbul da tüm ilçelerde sizlere hizmet vermekteyiz.

Çamaşır Makinesi Servis

Petek Temizleme Hakkında Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonraki Yazı
Çamaşır Makinesi Kazanı Dönmüyor
Önceki yazı
Çamaşır Makinası Tamiri