İstanbul Çamaşır Makinesi Servisi

Çamaşır makineleri için her tüketici tamir ve onarım işlerinde son derece seçici olmalıdır. İstanbul Çamaşır Makinesi Servisi için bir çok firma ve servis bulunmakta olup araslarından tecrübeli ve deneyimli olanları tercih etmek mananızın sağlığı için önemlidir.

Çamaşır Makinenizin bir kaç gün olmaması sizleri büyük sıkıntıya sokacaktır. İstanbul Çamaşır Makinesi Servisi için uzun yıllardır sizlere deneyimli ekiplerimizle hizmet vermekteyiz. Makinenizde yaşayacağız tüm teknik sorunlarda ve mekanik sistem arızlarında yerinde servis imkanı ile hızlı hizmet veriyoruz. Çamaşır Makinesi Servisi, Tamir ve Onarım işeri, yedek Parça ve Bakım hizmetlerinin tümünde sizlerleyiz. Haftanın 7 Günü tüm semtlerde servislerimiz aktiftir. Hemen bizlere ulaşın bir kaç dakikada servis kapınızda olsun.

İstanbul Çamaşır Makinesi Servisi

Her Marka Çamaşır Makinesi için Servisimiz Vardır

Bildiğiniz üzere çamaşır makineleri üzerine ülkemizde bir çok marka bulunmaktadır. Bilindik markalar yanında ismini bile ilk defa duyacağınız onlarca marka tüketici tarafından tercih edilmektedir. Firmamız Çamaşır Makinesi Servisim İstanbul içinde her ilçe ve mahallede aktif olarak ekipleri ile görev yapmaktadır. Makinanızın markası ne olursa olsun firmamızın uzmanlarından hizmet alabilirsiniz. Cihaz ister yeni olsun yada eski tip bir cihaz olsun İstanbul Çamaşır Makinesi Servisi için arayabilirsiniz.

Samsung Çamaşır Makinesi Servisi, Arçelik, Vestel, Beko ve bir çok markada firmamız özel servis olarak İstanbul genelinde sizlere ulaşmaktadır. Makine tamiri, onarımı, yedek parça ve bakım için bizlere ulaşınız.

Çamaşır Makinesi Garantili İşçilik ve Yedek Parça

Çamaşır Makinesi Tamiri

Firmamız İstanbul içi tüm Çamaşır Makinesi Tamiri ve Servis işlerinde işçilik garantisini firma bünyesinde sunmaktadır. Makinanızın sorunu her ne olursa olsun tüm tamir ve onarım işlerinde işçilik garantimiz bulunmaktadır. İstanbul Çamaşır Makinesi Servisi için ayrıca yedek parça hizmetimiz de bulunmaktadır. Yedek parça değişimleri son derece önemli bir konudur. Bazı Servis firmaları ihtiyaç duyulmadığı ve onarım ile sorun giderilebilecek halde iken parça değişimi yapmaktadır. Bu tür işlerin yapılmasının nedeni fiyatların şişirilmesidir. Firmamız ise her sunduğu hizmette yedek parça değişimini en son ihtimal olarak düşünmekte olup onayınız dışında hiç bir şekilde parça değişimi yapmaz. Yedek parça içinde 1 yıl garantili hizmet vermekteyiz.

İstanbul Çamaşır Makinesi Servisi Fiyatları

Çamaşır Makinesi servis ve tamir fiyatları arızanın türüne ve niteliğine göre değişmektedir. İstanbul Çamaşır Makinesi Servisi fiyatları hakkında lütfen bizlere ulaşıp yaşadığınız sorunu uzmanımıza aktarınız. Sizlere en uygun servis fiyat tariflerini sunacağımızdan emin olabilirsiniz. 2018-2019 yılı Servis fiyat ücretlerimiz herksin bütçesine rahatça uyabilecek düzeyde tutulmuştur. Dilerseniz telefon ile yada sitemizdeki canlı destek bölümünden personellerimiz ile hemen şimdi görüşebilirsiniz.

 

Çamaşır Makinesi Servis

Petek Temizleme Hakkında Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonraki Yazı
Tuzla Çamaşır Makinesi Servisi
Önceki yazı
Samsung Çamaşır Makinesi Servis