Maltepe Çamaşır Makinası Servisi

çamaşır makinesi servisi

Maltepe Çamaşır makinası servisi  olarak hayatımızı kolaylaştıran makinelerinizin servisini ve bakımının en iyisini yapmaya çalışmaktayız. Maltepe çamasır makinesi servisi olarak istanbul’un her bir semtine dağılmış servis ağımız sadece bir telefon uzaklığındayız. Onlarca marka çeşidi ile her ihtiyaca cevap veren maltepe çamaşır makinesi servisi  hizmetinizde. Aradığınızda çağrı merkeziyle değil doğrudan doğruya uzman personelimizle görüştüğünüz için sizden adresinizi istemeden önce sorunu öğrenir. Telefonda ücretsiz  teknik destek ile halledilecek birşey ise telefondan size teknik bilgi vererek halleder. Eğer ki sorun gerçekten teknik destekle olmayacak gibiyse 30 dakika ile 2 saat içerisinde verdiğiniz adrese ulaşmaktayız.

Çamaşır yıkamanın külfeti düşünüldüğünde çamaşır makinalarının önemi dahada büyümekte. Çamaşır makinelerin  ne derece gerekli olduğu daha iyi anlaşılıyor. Bu bakımdan özellikle hanımların makinelerinin bozulmasına tahammülü yoktur. Çamaşır makineleri birçok nedenden arızaya geçebilir. Arıza belirtileri ise arıza nedenine göre değişiklik gösterir.

Çamaşır makinesi bakımı nasıl yapılır?

Çamaşır makinalarınızı sürekli su deterjanla yıkandığı için en temiz beyaz eşya olarak düşünebilirsiniz. Fakat kıyafetlerinizi tertemiz yapan makinalarınızında temizliğe ihtiyacı olduğunu unutmamalısınız. Özellikle sudaki kireç ve  biriken deterjan kalıntıları zamanla makinanızın yıkama kalitesini düşürebilir. Bu sebeplerden dolayı makinenizin ömrünün uzun olması ve verimli çalışabilmesi için düzenli aralıklarla temizlenmesi gerekmektedir. Temizleme işlemini 6 ayda bir yapmalısınız. Deterjan gözünü haftada bir kontrol etmeniz gerekir. Bu yöntemleri kullanarak çamaşır makinenizin kullanım ömrünü uzatabilirsiniz.

 Maltepe Çamaşır Makinesi Tamircisi

Müşteri memnuniyeti bizim için en önceklerimizden bunun içinde ekibimizde  kosunda deneyimli ve uzman personellerle çalışılmaktadır. Yerinde ve zamanında tespit eder makinanızı en kısa sürede tamir eder teslim ederiz. Tamir sonrası makinanızı birlikte kontrollerini sagladıktan sonra çalışma alanı terk ederiz. İstanbul çamaşır makinesi servisi nin  yapılan işçilik ve değiştirilen parçalar tarafımızdan 1 yıl garantilidir. Servis ve parça değişimi servis fişi ile kayıt altına alınır ve müşteri mağduriyeti yaşatmayız. Daha detaylı bilgi almak isterseniz camasırmakinasiservisim.com  adresimize ziyaretinizi bekliyoruz.

Çamaşır Makinesi Servis

Petek Temizleme Hakkında Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonraki Yazı
Pendik Çamaşır Makinesi Servisi
Önceki yazı
Tuzla Çamaşır Makinesi Servisi